Sosyal Sorumluluk

kastamonuturneSOSYAL SORUMLULUK

Tonbullar Limited Şirketi, sadece sahip olduğu fabrikaların kapasitesini ve iş hacmini büyütmek için çaba harcamamaktadır. Aynı zamanda başta Kastamonu olmak üzere ülkemizin geleceğine de yatırım yapmakta, yarınlara katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem vermektedir.

Bu kapsamda, 2010 yılında sosyal sorumluluk projelerinden “Geleceğe Yatırım” misyonumuza uygun olarak geliştirdiğimiz “23 Nisan Etkinliği” büyük bir başarıyla tamamlandı.

Kastamonu Postası yazarı Levent Zihnioğlu’nun Tonbullar tarafından organize edilen 23 Nisan etkinliğine ilişkin yazdığı köşe yazısında bakın neler söylüyordu:

“Ben şahsen bir sanat sever olarak Kadir ve Yücel Tonbul kardeşlere tüm çocuklarımız adına teşekkür ederim. Poşet üreten bir firmanın yöneticileri olarak çocuklara geri dönüşümü anlatan bir tiyatro oyununu Kastamonu’ya kendi çabaları ile getirmek çok büyük bir cesaret ve yürek gerektiriyordu. Kastamonu’da böylesine duyarlı iş adamlarının olduğunu görmek ise gelecek için umut veren bir başka gururdu bizler için.”

degerler2Gazetelerde de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine firmamızın verdiği destek hakkında pek çok olumlu yazı kaleme alındı.

2008

Tonbullar Limited Şirketi, Kastamonu Çocuk Yuvası’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği “Gülen Yüzler” Programı Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Programda duygusal anlar yaşandı.

Kastamonu Gazetesi Yazarı Levent Zihnioğlu’nun Tonbullar tarafından organize edilen 23 Nisan etkinliği hakkında yazıdığı köşe yazısı