Kastamonu Entegre personeli, evlerini teslim aldı

530255_372614922810176_2083292616_n31 Mart 2013

KASTAMONU – Kastamonu Entegre, çalışanlarının bir bölümünü daha ev sahibi yaptı. Tonbullar İnşaat tarafından Prestij-2 adı altında inşa edilen 60 konut, Kastamonu Entegre çalışanlarına teslim edildi.

Vali Erdoğan Bektaş, “Bir dünya markası olan Kastamonu Entegre, şehrimizin ismini dünyaya tanıttı. Kastamonu ile ilgili bir ihtiyaç olduğunda kendilerine müracaat edildiğinde imkanlar nispetinde bu ihtiyaçlara cevap vermektedirler. Bu tür sosyal faaliyetlerden asla geri durmuyorlar.” dedi.

Erdoğan Bektaş ve Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz’un yanı sıra çok sayıda davetli ve fabrika çalışanlarının katıldığı konut teslim töreninde bir konuşma yapan Kastamonu Entegre Fabrikalar Direktörü Enüs Koç, “Çalışanlarımızı ve özellikle de düşük maaşla çalışan personellerimizi ev sahibi yapmak en büyük hayalimizdi. Hamdolsun bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Çalışanlarımızın gözlerindeki pırıltıyı anne, baba, eş ve çocuklarının mutluluğunu görmek bizlere çok özel keyif veriyor.” şeklinde konuştu.

Kastamonu Entegre A.Ş. Genel Müdürü Haluk Yıldız ise “Bu sosyal projelerin meydana çıkmasında Fabrika Müdürümüz Enüs Koç’un büyük emekleri var, şirketimize bu mutluluğu yaşattı. Kendisine teşekkür ediyorum. 3 yıl içerisinde şehir merkezindeki sunta fabrikamız Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınacak. Mevcut fabrika alanımız en mantıklı şekilde kullanılacaktır. Bu günümüzde ve her daim bizlerle olan Valimiz Erdoğan Bektaş ve Belediye Başkan Vekilimiz Bahri Yavuz’a teşekkür ederiz.” dedi.

Konuşmaların ardından hak sahibi Kastamonu Entegre çalışanlarının anahtarları ve tapuları teslim edildi.

(CİHAN)