İzmir’den Kastamonu tanıtımına destek

izmirdendestek30 Ağustos 2013 Cuma 11:41

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) yetkilileri, merkezi İzmir’de bulunan Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti.

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) yetkilileri, merkezi İzmir’de bulunan Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Yönetim kurulu başkanı Selçuk Arslan başkanlığında gerçekleşen ziyarete, Meclis Başkanı Kadir Tonbul, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Ünlü, Meclis Başkan Yardımcıları Mehmet Pattaban ve Bilgehan Çapraz katıldı. KATSO heyetini, Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu Başkanı Aydın Özyar yönetim kurulu üyeleri ağırladı.

KATSO Başkanı Arslan, ilimizin turizmde marka kent olma yolunda hızla ilerlediğini kaydederek, “Biz valizleri aldık, ilimizi İzmir’e tanıtmak için geldik. Sizden beklentimiz, İzmirlileri ilimize turist olarak göndermenizdir” dedi. Arslan, Kastamonu havalimanın hizmete girdiğini de kaydederek, “İzmir ile Kastamonu arası artık 3 saat. İki il arasında işbirliğini artıralım” dedi.

Arslan, toplantıda hazır bulunan İzmir Kastamonulular Derneği Başkanı İsmail Genç’ten, ilimizde bir konağı restore etmelerini istedi. Arslan, her sene İstiklal Yolu etkinliğine verdikleri destekten dolayı, İzmirlilere teşekkür ettiklerini kaydetti.

Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu Başkanı Özyar, en kısa sürede üyeleriyle birlikte Kastamonu’yu ziyaret edeceklerini kaydetti.